Naše služby

Náplní naší práce je arboristika, neboli komplexní péče o stromy. Provádíme odborné řezy stromů. Zabýváme se kácením ve ztížených podmínkách; v blízkosti staveb, drátů el. vedení apod.; kde je třeba strom pokácet z lezení, s pomocí speciálního vybavení.

Instalujeme bezpečnostní vazby u stromů s tlakovým větvením, prasklinami či jinými defekty, které snižují pevnost spojení a zvyšují riziko rozlomení či pádu větví. Nabízíme též štěpkování větví a frézování pařezů.

Na základě našich dlouholetých zkušeností v oboru a arboristické praxi, provádíme posudky zdravotního stavu stromů, navrhujeme potřebná opatření, která napomáhají ke zlepšení provozní bezpečnosti stromů a ke zlepšení jejich zdravotního stavu.

Disponujeme lezeckým vybavením, díky čemuž se na nás obracejí zákazníci i s různými typy výškových prací, které se přímo netýkají stromů (různé práce na budovách, střechách, mytí oken, čištění okapů apod.).  

 

 

Rizikové kácení stromů

 

Zabýváme se kácením stromů v omezených či nepřístupných prostorech - v blízkosti staveb, drátů el. vedení apod. Provádíme postupné kácení stromů z lezení, pomocí lan a spouštěcích zařízení, nebo z plošiny, v místech, kde nelze stromy pokácet ze země. Více »

Odborné řezy stromů

 

Nabízíme šetrné ošetření stromů na základě našich dlouholetých zkušeností, s využitím nejnovějších poznatků, trendů a lezeckého vybavení. Více »

Výškové práce

 

Díky tomu, že disponujeme lezeckým vybavením, jsme schopni nabídnout i různé typy výškových prací, které se přímo netýkají stromů. Více »

Další služby

 
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Můžete se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo využít některý z kontaktních údajů. Předem děkujeme za Váš zájem.

 
 
Mgr. Daniel Kocourek
Holubov 208
Holubov
38203
 
Tel: 775 306 869
Richard Jirák, DiS
Karolíny Světlé 2238/2
České Budějovice
370 04
 
Tel: 739 828 527
Sekce péče o dřeviny ISA International Society of Arboriaulture European Arboricultural Council