O nás

Firma Arbon vznikla v r. 2009 sdružením dvou podnikatelských subjektů. V současné době ji tvoří dva arboristé: Mgr. Daniel Kocourek a Richard Jirák, DiS.

image

Mgr. Daniel Kocourek - S arboristikou začínal v r. 1999 ve firmě Prostrom Bohemia s.r.o., Plzeň, se kterou externě spolupracuje dodnes. Odborné vzdělání si doplnil na VOŠ zahradnické a Střední zahradnické škole na Mělníku, kde v r. 2006 absolvoval kurz „Komplexní péče o dřeviny“.

V r. 2002 pracoval během letních měsíců u firmy Groundskeeper v Tucson, AZ, USA. Další zahraniční destinací, kde prohluboval své zkušenosti bylo Španělsko. Zde pracoval pro firmy Palmesur a Domjard, Sevilla (2005-2006).

Od září 2006 do března 2008 byl členem sdružení podnikatelů CzechProarbo. Je členem SZKT (Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu) a ISA (International Society of Arboriculture). Držitel certfifikátu ETW "Evropský arborista" (European tree-worker), zkoušky konané pod záštitou EAC (European Arboricultural Council).

image

Richard Jirák, DiS - V letech 2005- 2009 vystudoval obor Zahradní a krajinná tvorba na VOŠ zahradnické a Střední zahradnické škole na Mělníku. V průběhu studia již vykonával praxi u několika zahradnických firem a také u arboristické firmy Treewalker, s.r.o., účastnil se třídenního přípravného kurzu stromolezení u společnosti Schola arboricultura, s.r.o. a jednoletého kurzu stromolezení při VOŠ zahradnické na Mělníku. V roce 2007 absolvoval osmiměsíční odbornou praxi ve firmě Bartlett Tree Experts v USA. Od roku 2008 spolupracoval s firmou CzechProarbo.
Držitel certfifikátu ETW "Evropský arborista" (European tree-worker), zkoušky konané pod záštitou EAC (European Arboricultural Council).

Jsme vyškoleni pro práci s motorovou pilou a máme osvědčení pro práci ve výškách. Sledujeme nové trendy a poznatky v oboru účastí na arboristických konferencích a mezinárodních i národních stromolezeckých závodech a workshopech.

 
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Můžete se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře, nebo využít některý z kontaktních údajů. Předem děkujeme za Váš zájem.

 
 
Mgr. Daniel Kocourek
Holubov 208
Holubov
38203
 
Tel: 775 306 869
Richard Jirák, DiS
Karolíny Světlé 2238/2
České Budějovice
370 04
 
Tel: 739 828 527
Sekce péče o dřeviny ISA International Society of Arboriaulture European Arboricultural Council